Atribuită Cumpărare directă

sed oreste achizitia ptr.o locatie noua ,servicii de internet DIGI WI-FI BUSINESS,2xDIGI WIFI optinue AP,5 posturi TV cablu analogic

Număr anunț
DA26927276
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL TARGU JIU (CUI 40948026)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.820,16 RON
Valoare atribuită
4.820,16 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.820,16 RON

din 4.820,16 RON estimat