Atribuită Cumpărare directă

Servicii de tipografie, de proiectare și de fotografie conform caiet de sarcini. intocmirea ofertei ferme autoritatea contractanta va pune la dispozitia dvs. documentatia pentru elaborarea ofertei la adresa de e-mail disponibila mai sus.

Număr anunț
DA26925938
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
AGRESIV MEDIA SRL (CUI 15963009)
Cod CPV
39294100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.087,50 RON
Valoare atribuită
129.087,50 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.087,50 RON

din 129.087,50 RON estimat