Atribuită
Cumpărare directă
Clasa de utilizare Profesionala Putere Putere nominala 1100 W Gaurire - Insurubare Diametru maxim gaurire beton 40 mm Diametru maxim carota zidarie 105 mm Caracteristici operationale Energie de percutie 8 J Numar percutii 2900 percutii/min Valoare vibratii emise 5 m/s2 Turatie la mers in gol 500 rpm Dotari Valiza de transport plastic Turatie reglabila DA Sistem antivibratii DA Led service DA Pornire lina DA Frana de siguranta NU Turatie constanta DA Accesorii suplimentare NU Set de livrare Maner lateral Maner lateral in forma de D Limitator de adancime Tub vaselina Laveta Valiza de transport si depozitare Dimensiuni Greutate 6.9 kg Zgomot Nivel putere sonora 103 dB Informatii suplimentare Informatii suplimentare Turatie de mers in gol: 250-500 rot/min Numar percutii: 1450 - 2900 percutii/min Lungime totala: 479 mm Garantie Garantie persoane fizice 24 luni Garantie persoane juridice 12 luni
- Număr anunț
- DA26931187
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 42622000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.086,61 RON
- Valoare atribuită
- 2.086,61 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.