Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOR 5 PRIZE 5 METRII CERAMIC PRELUNGITOR 5 PRIZE 3 METRI CERAMIC PRODUCTIE ROMANIA

Număr anunț
DA26973971
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI 15449068)
Cod CPV
31320000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,95 RON
Valoare atribuită
256,95 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

256,95 RON

din 256,95 RON estimat