Atribuită Cumpărare directă

nr. crt Tip fire UM Cod produs ofertat Cantitate necesara Pret fara tva/fir Valoare fara TVA 1 fir sutura neresorbabil din matase ,6.0 cu ac 16,3mm, L=75cm, triunghiular fir BX5013 24 4.62 110.88 2 fir neresorbabil din matase 3/0 ac 26,2mm rotund, L=75cm fir BX503 108 3.81 411.48 3 fir nerresorbabil din matase 0 cu ac 30mm, rotund, L=75cm, 1/2 fir BX513 36 4.06 146.16 4 fir neresorbabil din matase 2\0 cu ac,26,2mm rotund, 1/2 cerc, L=75cm fir BX556 72 3.81 274.32 fir neresorbabil din matase 2\0 cu ac,30mm, 1/2 cerc rotund, L=75cm fir BX508 12 3.81 45.72 5 fir neresorbabil din matase 3/0 cu ac triunghiular de 18,7 mm, 3/8 cerc, L=75cm fir BX554 12 4.31 51.72 6 fir neresorbabil din matase 2/0 cu ac de 20 mm triunghiular, 1/2 cerc, L=75cm fir BX598 12 4.68 56.16 7 fir neresorbabil multifilament cu ac 0, ac40mm, 1/2 cerc triunghiular L=75cm fir BX526 12 4.56 54.72 8 fir sutura neresorbabil multifilament cu ac ,2.0, ac29,7mm, 3/8 cerc triunghiular fir BX509 12 4.24 50.88 fir sutura neresorbabil multifilament cu ac ,2.0, ac 30mm, 1/2 cerc, rotund, L=75cm fir BX508 12 3.81 45.72 9 fir sutura neresorbabil multifilament cu ac ,3.0, ac 24,3mm, 3/8 cerc triunghiular L=75cm fir BX504 60 4.06 243.60 fir sutura neresorbabil multifilament cu ac ,3.0 ac26,2mm, 1/2 cerc rotund, L=75cm fir BX503 60 3.81 228.60 10 fir sutura neresorbabil multifilament cu ac ,4.0, ac 18,7, 3/8 cerc, triunghiular, L=75cm fir BX523 60 3.99 239.40 fir sutura neresorbabil multifilament cu ac ,4.0, ac 17,5

Număr anunț
DA26920711
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.822,60 RON
Valoare atribuită
9.822,60 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.822,60 RON

din 9.822,60 RON estimat