Atribuită
Cumpărare directă
Reparație Ecograf Vivid E9 XD Clear 4D- Chirurgie Cardiovasculara si Toracica- Garanția oferită de producător pentru piesele de schimb este de 60 de zile de la data instalării acestora pe echipament. Prețul ofertat este valabil numai în condițiile returnării componentelor defecte la producător. Termen de prestare: 5 zile de la data comenzii ferme.
- Număr anunț
- DA26947819
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 50413000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.810 RON
- Valoare atribuită
- 8.810 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.