Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine : 10501397 TLD 18W SNOW WHITE G13 (25) BUC 200 3,80 10501404 TLD 36W SNOW WHITE G13 (25) BUC 100 3,80 10510998 LED 100W (12.5W)E27 CW 230V A60 FR (10) BUC 40 12,50

Număr anunț
DA26975836
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
24111400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.640 RON
Valoare atribuită
1.640 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.640 RON

din 1.640 RON estimat