Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru instalatii CTF Sancrai casa 9 : COT buc 2 ROBINET INGROPAT buc 1 RACORD PN25 25X1.2 FI buc 1 ADAPTOR CUPRU 15-1/2 (INT-FIL.EXT)buc 1 ref.783/25.11.2020

Număr anunț
DA26924478
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
45330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,78 RON
Valoare atribuită
23,78 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,78 RON

din 23,78 RON estimat