Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici generale Tip Produs: Standard Suprafata de montare: Perete Capacitate: 12000 BTU Capacitate dezumidificare (l/h): 1.2 Capacitate agent frigorific (kg): 0.55 Debit aer (m3/h): 550 Clasa de energie: A++ Coeficient de randament sezonier la racire - SEER (W/W): 6.1 Coeficient de randament sezonier la incalzire - SCOP (W/W): 4 Tip filtru: Filtru tip fagure Filtru Lavabil Filtru Ionizator Inverter: Da Kit instalare inclus: Da Telecomanda: Da Afisaj: Da Racire Capacitate de racire: 12000 BTU Capacitate de racire: 3500 W Putere consumata la racire: 1130 W Curent la racire (A): 5.8 Clasa de energie racire: A++ Incalzire Capacitate incalzire (btu): 12000 Capacitate de incalzire: 3520 W Putere consumata la incalzire: 922 W Curent la incalzire (A): 4.7 Clasa de energie incalzire: A+ Functii Ventilare: Da Incalzire: Da Dezumidificare: Da Auto Restart: Da Timer: Da Sleep/Night mode: Da Tip compresor: Rotary Wi-Fi: Da Functii speciale: Functie Antifungica Autocuratare Functie de Autodiagnosticare Performanta Super EMC Carcasa Anti-rugina Functie Intelligent Defrost Design Super Silentios Functie Turbo Afisare Cod de Eroare Sistem de flux aer cu zgomot redus Scurgere duala pentru apa Viteza multipla a Ventilatorului Functie I FEEL Specificatii tehnice Brand compresor: GMCC Culoare unitate interioara: Alb Culoare unitate exterioara: Alb Zgomot unitate interioara: 40 db Zgomot unitate exterioara (db): 50 Greutate unitate interioara: 8 kg Greutate unitate exterioara: 22 kg Dimens
- Număr anunț
- DA26926311
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.109,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.109,20 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.