Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU : - DACIA DOKER - SASIU:UU1HSDA0N46295648.. CITY INSURANCE (12LUNI) 310.00 LEI, data intrare 16.12.2020 - DACIA LOGAN - SASIU UU1KSD0KJ37044691. CITY INSURANCE(12LUNI) 310.00 LEI , data intrare 24.12.2020 - DACIA DOKKER - SASIU UU18SDDL549606046. CITY INSURANCE(12LUNI) 536.00 LEI, data intrare 18.12.2020 - DACIA DOKKER - SASIU UU18SDPL451970093. CITY INSURANCE(12LUNI) 536.00 LEI, data intrare 16.12.2020 - DACIA DOKKER - SASIU UU18SDDL549606048. CITY INSURANCE (12LUNI) 536.00 LEI, data intrare 18.12.2020. Valabilitate: 12 luni
- Număr anunț
- DA26933983
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.228 RON
- Valoare atribuită
- 2.228 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.