Atribuită Cumpărare directă

-Trepied cu 2 proiectoare minim 2x20W; -Compresor auto 10 bar; -Lanterna atelier led cu magnet-incarcabila; -ruleta metalica dublu stop 5mx25mm.

Număr anunț
DA26974871
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
Cod CPV
43800000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,58 RON
Valoare atribuită
399,58 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,58 RON

din 399,58 RON estimat