Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE DISP.V VERZI 250BUC 1STRAT 20 FINO PUNGI GUNOI HD 20L COL-30BUC/ROLA 25 MR PROPER OCEAN 1L-HORIZON 10 GLADE AUTOMATIC REZERVA 269 ML RELAXING 3 GLADE AUTOMATIC REZ 269 ML BLACK BERRY 2 ODORIZANT EFECT WC FRESH 250 ML 2 EFEKT ODORIZANT WC FRUITS 250ML 2 ODORIZANT EFECT WC BUBBLE GUM 250ML 1 SERVETELE FIORE 33x33CM 5
- Număr anunț
- DA26949672
- Autoritate contractantă
- Comuna Brusturoasa (CUI 4352751)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,86 RON
- Valoare atribuită
- 483,86 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.