Atribuită Cumpărare directă

MANOPERA CONSTATARE SERVICE 1 H, MANOPERA CONSTATARE SERVICE 1 H, TRANSPORT CONSTATARE 80 KM, SENZOR NOXE 1 BUC, MANOPERA MONTAJ 2 H, TRANSPORT MONTAJ 80 KM

Număr anunț
DA26944163
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.570,50 RON
Valoare atribuită
4.570,50 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.570,50 RON

din 4.570,50 RON estimat