Atribuită Cumpărare directă

Specificatii Frecventa cadrelor: 50 Hz Rezolutie microbolometru: 640 x 480 pixeli Rezolutie display: 640 x 480 pixeli Putere de marire: 2.5x Distanta minima de observare: 3 m Putere de marire digitala: 2x, 4x, 8x Distanta de detectie: 1800 m Lentila obiectivului: F50mm , F1/2 Dimensiune pixel: 17 µm Tip display: Amoled Memorie interna: 8 GB Format video: .avi Rezolutie video: 640 x 480 pixeli Format foto: .jpg Rezolutie foto: 640 x 480 pixeli Port USB: micro USB Wifi integrat Moduri de operare: 3 Pupila de iesire: 5 Ajustare dioptri: ± 5 Alimentare: 3-4.2 V Tip baterie: B-Pack (Li-Ion) Autonomie: 9 ore Alimentare externa: 5V USB Temperatura de functionare: de la -25 grade pana la +50 grade Celsius Grad de protectie: IPX7 Rezistent la apa Dimensiune: 164 x 130 x 64 mm Greutate: 600 g Pachetul contine Binoclu cu termoviziune si telemetru Pulsar Accolade 2 LRF XP50 Geanta de transport Baterie Incarcator Cablu Micro-USB Curea Material pentru curatare Manual de utilizare

Număr anunț
DA26951546
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
38631000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.940 RON
Valoare atribuită
35.940 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.940 RON

din 35.940 RON estimat