Atribuită
Cumpărare directă
MONITOR LCD 27" LENOVO L27I-28 Panel IPS, Resolution 1920x1080, Form factor 16:9, Brightness 250, Contrast 1000:1, Response time 6 ms, Horizontal 178 degrees, Vertical 178 degrees, 1x15pin D-sub, 1xHDMI, Sursa interioara, Black https://www.lenovo.com/ao/en/monitors/l27i
- Număr anunț
- DA26951518
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
- Cod CPV
- 32323100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.731,10 RON
- Valoare atribuită
- 3.731,10 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.