Atribuită Cumpărare directă

MFCL2712DW ●Localised ●30 ppm ●64 MB ●Duplex ●10Base-T/100Base-TX ● IEEE 802.11b/g/n ●250 paper tray ●Up to 700 page inbox toner ●GDI ●1200x1200 dpi ●Hi-Speed USB 2.0 ●50 sheet ADF

Număr anunț
DA26975772
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.405 RON
Valoare atribuită
9.405 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.405 RON

din 9.405 RON estimat