Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere sistem antiefractie, supraveghere video, include intretinerea si interventia in caz de necesitate la urmatoarele obiective: - Centru de afaceri - 9 camere video si sistem antiefractie - Primaria - 7 camere video si sistem antiefractie - Camin cultural Ciumeghiu- 8 camere video si sistem antiefractie - Camin cultural Ghiorac- 2 camere video si sistem antiefractie - Sistem de supraveghere comunala - 25 camere video Oferta include - o revizie generala lunara curativa in care se va verifica functionalitatea camerelor de supraveghere video, conexiunilor si a echipamentului de inregistrare, a sistemelor de alarmare, - o interventie lunara la solicitare (pentru remedierea unei defectiuni ce nu este acoperita de garantie si nu se poate rezolva prin telefon sau internet), - asistenta telefonica gratuita, - asistenta via internet gratuita.Achizitia se va finaliza prin semnarea unui contract de servicii.
- Număr anunț
- DA27019902
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
- Furnizor / câștigător
- EMAMUT SRL (CUI 27578660)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.160 RON
- Valoare atribuită
- 5.160 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.