Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale electrice Continut : Denumire UM Cantitate 01-650 COLIER PLASTIC 762X9 mm,100buc Buc 1 02-375/3 TIMER ANALOGIC 16A/3 MODULE-150h Buc 4 VS-LS.50W LAMPA STRADALA LED 50W TX6 Buc 10 BRAT 42.100 brat 40+60cm galvanizat Buc 20 BFS SE10 Buc 10 MYYM 3X6 Buc 30 PS+S+S priza trpla IP54 Pacific Panasonic - TV5.1K Buc 1 1.5 myf 1.5 conductor 100m Buc 1 BANDA IZOLER 20 M Buc 10 MJ532J disj..1P+N 32A,4.5KA ,C Buc 2 mai putin
- Număr anunț
- DA26924863
- Autoritate contractantă
- COMUNA STANITA (PRIMARIA STANITA) (CUI 2613818)
- Furnizor / câștigător
- APRICOT SRL (CUI 15169556)
- Cod CPV
- 31500000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.532,71 RON
- Valoare atribuită
- 2.532,71 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.