Atribuită Cumpărare directă

FZMEC60-E Tub Kundt 1 359 FT48500 Trusa. Fenomene termice 1 2004 FZMAG04 Dispozitiv pentru observarea liniilor de camp magneti (solide) 1 250.42 FZMAG05 Dispozitiv pentru observarea liniilor de camp magnetic (lichide) 1

Număr anunț
DA26956926
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE (CUI 19080302)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.773,92 RON
Valoare atribuită
2.773,92 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.773,92 RON

din 2.773,92 RON estimat