Atribuită
Cumpărare directă
COMUNA FRUMOSU direste să achizitioneze 41 buc pachete prescolar fete ,52 buc pachete prescolar baieti, 6 buc pachete clasa preg fete, 12 buc pachete clasa preg baieti, 28 buc pachete fete clasa I-II, 23 buc pachete baieti cl I-II, 23 buc pachete fete III-IV, 29 buc pachete clasa III-IV, 52 buc pachet cl V-VIII fete, 56 buc pachete baieti cl V-VIII
- Număr anunț
- DA26964510
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumosu (CUI 4441409)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.202,76 RON
- Valoare atribuită
- 9.202,76 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.