Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare medicală pentru un ofițer și familia acestuia, care încadrează funcția de adjunct al reprezentantului militar la Misiunea permanenta a României pe lângă ONU,cu sediul in New York SUA. Perioada asigurare: - Dl. POPOVICI CRISTIAN - pentru perioada 27.12.2020 - 26.12.2021 - 365 zile; -Dna POPOVICI GILDA MIHAELA - pentru perioada 15.02.2021 - 26.12.2021 - 315 zile. Cerințele minime de asigurare conform Caietului de sarcini din atașament.
- Număr anunț
- DA26993220
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.208,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.208,40 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.