Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS TONER MAGENTA C-EXV54M 8,5K ORIGINAL CANON IR C3025 2 CARTUS TONER YELLOW C-EXV54Y 8,5K ORIGINAL CANON IR C3025 2 CARTUS TONER CYAN C-EXV54C 8,5K ORIGINAL CANON IR C3025 2 CARTUS TONER BLACK C-EXV54BK 15,5K ORIGINAL CANON IR C3025 2 TN2421 Cartuş compatibil - RETECH 3000 pag Brother MFC L2712 RTB TN2421 2 TN2320 Cartuş compatibil RETECH 2600 pag Brother MFC L2700 RTB TN2320 1 106R02763 Cartuş compatibil black - RETECH 2000 pag Xerox Phaser WC6027 RTX 6020BK 2 106R02760 Cartuş compatibil cyan - RETECH 1000 pag Xerox Phaser WC6027 RTX 6020C 2 106R02761 Cartuş compatibil magenta - RETECH 1000 pag Xerox Phaser WC6027 2 106R02762 Cartuş compatibil yellow - RETECH 1000 pag Xerox Phaser WC6027Y 2 TONER CANON BLACK L95/L100/L120 LBP2900 LBP3000 MF4100 SERIES FX-10 Q2612A RTH 12A/FX10 UNIV CRG-703 2K 5% COMPATIBIL (include timbru verde 0.5 lei) 4 CRG-725 Cartuş compatibil - RETECH 1600 pag Canon LBP6000 RTC CRG725 2
- Număr anunț
- DA26972487
- Autoritate contractantă
- Grup Scolar George Valsan (CUI 4343044)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.640 RON
- Valoare atribuită
- 2.640 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.