Atribuită Cumpărare directă

Denumire produs UM Cantitate fara TVA Prosoape gri 1 strat 250/set ZZ 20 seturi/bax bax 3 56 Hartie igienica 2 straturi 40 bucati/bax Primera bax 2 19 Hartie igienica Chamomile, 3 str. 10 buc/set Perfex bax 3 8,4 Crema de curatat profesionala, Cream Original, 750 ml, Cif buc 3 12,5 Rezerve mopuri bumbac 200 gr buc 5 3,8 Odorizant WC, 150 gr, Sano Blue buc 20 9,8 Lavete universale, 40 x 38 cm, 3buc/set, Sano Sushi Cloth buc 2 5,3 Manusi nitril, fara pudra, Sky Blue, texturate, marimea XL, albastre Dr. Mayer cut 1 61,3 K-SEPT Biocid Dezinfectant de suprafete alcool 75% alcool, 10 L bid 3 179

Număr anunț
DA26978614
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MATEI BASARAB (CUI 18064350)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092,60 RON
Valoare atribuită
1.092,60 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.092,60 RON

din 1.092,60 RON estimat