Atribuită Cumpărare directă

1. Pantalon calduros, iarna drumetie, dama, negru, marimea 40 2. Pulover albastru, drumetie, dama, marimea M

Număr anunț
DA26970300
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,51 RON
Valoare atribuită
302,51 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,51 RON

din 302,51 RON estimat