Atribuită
Cumpărare directă
BUTELIE CU MEMBRANA DE CAUCIUC 24L VERTICALA, conform oferta depusa in urma publicarii de catre autoritatea contractanta a anuntului de publicitate ADV1186503 / 24.11.2020. Incheierea prezentei accesari in SEAP reprezinta comanda autoritatii contractante. Termen de garantie acordat produsului: minim 2 ani de la data receptiei calitative a produsului, fără observații.
- Număr anunț
- DA26941698
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44611600-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122,64 RON
- Valoare atribuită
- 122,64 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.