Atribuită
Cumpărare directă
Coloana Hypersil BDS C18, 250 x 4.6 mm, 5 um Coloanele HYPERSIL BDS produse de Thermo Fisher Scientific sunt recunoscute pentru fiabilitatea si robustea lor. Fazele stationare Hypersil BDS sunt bazate pe silice cu suprafata omogena obtinuta prin dezactivare (Base Deactivated Silica), ceea ce permite folosirea lor pentru o gama larga de aplicatii si obtinerea de reproductibilitati crescute. - faza stationară BDS C18, endcapped; - dimensiuni (lungime x diametrul intern): 250 x 4.6 mm; - dimensiunea particulelor: 5 µm; - dimensiunea porilor (Pore Size): 130 Å; - suprafaţa specifică (Nominal Surface Area): 170 m2/g; - incărcătura de carbon (Carbon Load): 11%;
- Număr anunț
- DA26936967
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 38432210-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.827 RON
- Valoare atribuită
- 2.827 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.