Atribuită Cumpărare directă

aspenter 75mg 1800tb/0.63 aspirina tamp 90tb/0.37 aspacardin 90tb/0.92 aspirin cardio 100mg 224tb/0.72 hepatrombin gel 8tub/27.52 captopril 50mg 90tb/0.25 bilobil 80mg 60tb/0.79

Număr anunț
DA26933989
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33621000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.701,44 RON
Valoare atribuită
1.701,44 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.701,44 RON

din 1.701,44 RON estimat