Atribuită Cumpărare directă

PRIN SERVICII DE INTRETINERE SI REPARATIE IMPRIMANTE, COPIATOARE, MULTIFUNCTIONALE ,FAXURI , DISTRUGATOR DOCUMENTE, BENEFICIATI DE : - Buna functionare a echipamentelor, prin revizii periodice (minim o datã pe lunã) - Reparatii generale/curente - Curatirea, efectuarea de reglaje si verificari periodice ale aparatului si accesoriilor sale in scopul reducerii costurilor specifice (consum de toner, uzura cilindru etc.) -Urmarire si raportarea periodica a numarului de copii efectuat pentru urmarirea costurilor specifice -Aprovizionarea cu piese de schimb pentru pentru echipamentele de birou (contravaloarea pieselor de schimb va fi achitata separat) Manopera si materialele de curatat si lubrifiere sunt incluse in pretul abonamentului, consumabilele si piesele de schimb se achita separat Pretul afisat include o revizie lunara/ echipament si este valabil pentru un parc de echipamente format din 2 buc echipament multifunctional A3

Număr anunț
DA27018298
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
NANO SET IT SRL (CUI 30612125)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat