Atribuită Cumpărare directă

-Stativ microfon cu lungime reglabila: 81 - 300 cm -Material: 100% fibra de carbon -cleme de blocare -3/8" conector -diametru: 16 - 30 mm -greutate: 535 g

Număr anunț
DA26926119
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
32341000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.193,24 RON
Valoare atribuită
3.193,24 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193,24 RON

din 3.193,24 RON estimat