Atribuită Cumpărare directă

Dell Latitude CTO 3410 DISPLAY : 14" FHD (1920x1080) Anti-Glare, CPU : Intel Celeron 5205U (2C / 2T, 1.9 / n.a, 2MB) RAM : 4GB SO-DIMM DDR4 STORAGE : 128GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive OS : Windows 10 Pro (Academic) Strategic Care (a)

Număr anunț
DA26966174
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SALCUTA (CUI 15001632)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.974,52 RON
Valoare atribuită
36.974,52 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.974,52 RON

din 36.974,52 RON estimat