Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: 16467900 - stejar sonoma Birou calculator Rubin, stejar sonoma, 130 x 75 x 65 cm, 1C Biroul Rubin este construit intr-un design simplu si practic, din PAL melaminat cu finisaj stejar sonoma. Aceasta nuanta deschisa creeaza un ambient primitor si elegant in biroul din propria locuinta sau de la locul de munca. Blatul dreptunghiular are dimensiunile 130x65 cm, iar inaltimea biroului este de 75 cm. Panoul de legatura de sub blat are dimensiunile 114.6x40 cm si acopera partea din spate a biroului. Biroul Rubin poate sustine calculatorul sau laptopul, fiind ideal pentru realizarea unui spatiu de lucru

Număr anunț
DA26967836
Autoritate contractantă
Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii (CUI 14818035)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39130000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,70 RON
Valoare atribuită
388,70 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388,70 RON

din 388,70 RON estimat