Atribuită
Cumpărare directă
Spatula dubla L 210mm....5 x 12.90 = 64.50 lei Cilindru gr plastic 50ml......2 x 13.60 = 27.20 Cilindru gr plastic 100ml.....4 x 15.90 = 63.60 Pipeta sticla gr 1ml...............20 x 6.90 = 138.00 Erlenmayer B500ml.............4 x 145.50 = 62.00 TOTAL....355.30 lei
- Număr anunț
- DA26953581
- Autoritate contractantă
- URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355,30 RON
- Valoare atribuită
- 355,30 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.