Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul are in componenta sa urmatoarele: 1 Blat masa - Trapezoidal - Cant Colorat – Verde MO100543 buc 3 2 Blat masa - Trapezoidal - Cant Colorat – Galben MO100544 buc 3 3 Picioare masa patrate – 52 cm - marimea 2 MO126503 buc 6 4 Blat masa - Rotund - Cant Colorat - Albastru MO100561 buc 1 5 Picioare masa patrate – 58 cm - marimea 3 MO126504 buc 1 6 Mese plastic verzi MO515008 buc 12 Transport gratuit.
- Număr anunț
- DA26951795
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 6 (CUI 29075133)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.442,46 RON
- Valoare atribuită
- 5.442,46 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.