Atribuită Cumpărare directă

Produsele se vor livra la adresa mentionata in conditiile de livrare, cu rugamintea de a anunta autoritatea contractanta cu minim 24 de ore inainte de livrarea produselor la nr. de telefon 0733215307 . Produsele supuse receptiei vor fi insotite de documente justificative(factura fiscala,(aviz de insotire în cazul în care nu este factură fiscală) , certificat de calitate, certificat de garantie, declaratie de conformitate , alte documente.). Livrarea produselor se va efectua in zilele lucratoare in intervalul orar 08.00-14.00, conform comenzilor saptamanle emise de autoritatea contractanta. Intreaga cantitate a produselor va fi livrata pana la data de 15.12.2020, cu termenele de valabilitate 2022.

Număr anunț
DA26955323
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.201,08 RON
Valoare atribuită
28.201,08 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.201,08 RON

din 28.201,08 RON estimat