Atribuită Cumpărare directă

Sistem Desktop PC Horizon, CPU Intel Celeron G4930, 4GB RAM, 1TB HDD, MB MSI H310M PRO VDH PLUS, Windows 10 Pro : Multifunctional laser mono Canon MF449X, dimensiune A4 (Printare, Copiere, Scanare,Fax), viteza 38ppm, duplex, rezolutie max 600x600dpi, memorie 1GB RAM, alimentare hartie 250 coli, limbaj de printare UFRII, PCL 5c, PCL6, Adobe® PostScript, imprimare de pe USB , Google Cloud Print Ready Impriamre securizata, imprimare coduri de bare, copiere 38 ppm, pana la 999 copii, marire-micsorare 25-400%, scanare color rezolutie optica 600X600 dpi, enhanced 9600 X 9600 dpi, scanare catre e- mail, PC, USB, retea, cloud, viteza modem fax 33.6Kbps, memorie fax 512 pagini,ADF 50 coli, volum de printare max 80000 pagini/luna, ecran LCD tactil 12.7cm, interfata: USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE- TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection Google Cloud Print, Apple Air Print, consumabil: CRG057 (3100 pagini), CRG057H (10000 pagini) : Monitor 21.5" PHILIPS,MONITOR PHILIPS 21.5″, home or office, TN, Full HD, 1920 x 1080, 60 Hz, Wide, 200 cd/mp, 5 ms, VGA

Număr anunț
DA26979243
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
DATIS COMPUTERS SRL (CUI 12017006)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.870,59 RON
Valoare atribuită
5.870,59 RON
Data publicării
06.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.870,59 RON

din 5.870,59 RON estimat