Atribuită Cumpărare directă

achizitie calculatoare

Număr anunț
DA26977279
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR ZALAU (CUI 4566496)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30141200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.133,58 RON
Valoare atribuită
7.133,58 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.133,58 RON

din 7.133,58 RON estimat