Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate 32-400/40 TAB MET 400X300X200 Buc 1 CD441J INTR DIF 4P 40A 30mA Buc 1 MJ520J disj 1P+N 20A, 4.5KA ,C Buc 1 NCN416 Disjunctor 16A 4poli 10KA Buc 1 MJ506j Disj.1P+N 6A 4.5KA Buc 1 MJ516J disj. 1P+N,16A, 4.5KA ,C Buc 1 MC425A DISJ 4P 25A 6KA Buc 1 02-435 SINA MET.OMEGA 1M Buc 1 32-020 PRIZA PE SINA Buc 1
- Număr anunț
- DA26973759
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- APRICOT SRL (CUI 15169556)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 524,84 RON
- Valoare atribuită
- 524,84 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.