Atribuită
Cumpărare directă
Turbo Break. Ambalare bidon plastic 24 kg. ECOBRITE MAGIC EMULSION-Detergent universal alcalin de inalta performanta; Ambalare bidon 25 kg; Ozonit Super-Înalbitor si dezinfectant pentru textile , Certificat ecologic, Concentratie dubla, Ambalare: canistra 22 kg ECOBRITE DESTAINER -Inalbitor lichid super concentrat pe baza de clor pentru masini de spalat rufe. Ambalare 20l
- Număr anunț
- DA26950836
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.952 RON
- Valoare atribuită
- 2.952 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.