Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de taiere si toaletare a arborilor: - taierea si toaletarea manuala cu motofierastraul a arborilor prin sectionarea succesiva a cracilor, ramurilor si tulpinei cu ajutorul nacelei autoridicatoare, pana la inaltimea de 20- 30 m - incarcat material lemnos rezultat din taiere, toaletare; greblat si maturat- 4 muncitori - transportul materialului lemnos rezultat din taierea, toaletarea arborilor- camion 7.5 tone.
- Număr anunț
- DA26965184
- Autoritate contractantă
- COMUNA GUGESTI-VRANCEA (CUI 4297800)
- Furnizor / câștigător
- D & D VIVAI PLANTE SRL (CUI 18330745)
- Cod CPV
- 77211500-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.474 RON
- Valoare atribuită
- 12.474 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.