Atribuită Cumpărare directă

Decapant universal pentru pardoseli, extrem de concentrat; Potrivit pentru decaparea pardoselilor din linoleum si din cauciuc natural, precum si pentru curatarea pardoselilor din piatra naturala si artificiala; Are pH-ul usor alcalin al unui produs de cura?are universal; Face putina spuma când este utilizat manual sau cu masina; Ambalare: bax 2 x 5l

Număr anunț
DA26990968
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.921,83 RON
Valoare atribuită
2.921,83 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.921,83 RON

din 2.921,83 RON estimat