Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare CASCO pentru autoturismele : AR22PRC, AR99PRC, AR88PRC, AR55PRC, AR10PRC conform ofertei nr.26419/04.12.2020 Servicii de asigurare RCA pentru : AR22PRC, AR55PRC, AR88PRC, AR10PRC, Remorca PRONAR conform ofertei nr.26418/04.12.2020
- Număr anunț
- DA26992918
- Autoritate contractantă
- Orasul Curtici (CUI 3519402)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.822,92 RON
- Valoare atribuită
- 12.822,92 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.