Atribuită Cumpărare directă

MOTOPOMPA PENTRU APA MURDARA WPT 30 HKX CARACTERISTICI TEHNICE POMPA Diametru de aspiratie: 3” Diametru de refulare: 3” Inaltimea maxima de refulare: 28,0 m Adancimea maxima de aspiratie: 7 m Debit maxim: 72 m³/h (1200 l/min) Diametru maxim corpuri solide: 25 mm Garnitura mecanica: SiC (carbura de siliciu) Sistem pornire: demaror mecanic Masa: 27 kg Dimensiuni de gabarit: 565x445x465 mm

Număr anunț
DA27002775
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
Furnizor / câștigător
FOX IMPEX SRL (CUI 11866127)
Cod CPV
42122130-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.640 RON
Valoare atribuită
16.640 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.640 RON

din 16.640 RON estimat