Atribuită Cumpărare directă

Masurare rezistenta de dispersie priza de pamant cu emiterea buletinelor de verificare conform normelor in vigoare!

Număr anunț
DA27005066
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Ion Creanga (CUI 2614295)
Furnizor / câștigător
SIA INDUSTRY S.R.L. (CUI 42230250)
Cod CPV
45317000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat