Atribuită Cumpărare directă

Pachet Materiale Promotionale: CALENDAR PERETE 13 FILE PERSONALIZAT 1230 BUC PIX METAL PERSONALIZAT 1230 BUC AGENDA A5 DATATA PERSONALIZATA 1100 BUC AGENDA A4 DATATA 130 BUC PUNGA HARTIE 130 BUC SET PENTRU COPII ( ZMEU DE COLORAT) 100 BUC

Număr anunț
DA26957658
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
Cod CPV
22462000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.786,90 RON
Valoare atribuită
27.786,90 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.786,90 RON

din 27.786,90 RON estimat