Atribuită
Cumpărare directă
7045015 RIVEX GLASS MENTA PULV 750 ML BUC 2 7057862 HARTIE IG. 3 STR 10/SET FORTINO SET 8 7054317 MISAVAN MONOROLA MAX 800 BUC 2 7050238 ARIEL AUTO LENOR TOUCH FRESH 2KG BUC 6 7050251 TIDE AUTOMAT LENOR TOUCH 2KG BUC 13 7037848 SAPUN PROTEX DEO/VIT E 90GR BUC 44 7037849 SAPUN PROTEX PROPOLIS 90G BUC 18 7037817 SAPUN PROTEX HERBAL/ULTRA 90GR BUC 6 7000383 SAPUN PROTEX FRESH/ALOE 90G BUC 12 7056729 DEZINFECTANT BACTISEPT FRESH 1L EFEKT BUC 4 7028913 IGIENOL DEZINFECTANT MAR 750ML BUC 2 7045585 PEAK WC PUTERE DE ACTIUNE PIN 2X45G BUC 5 7035862 DUCK DET.SOLID TOALETA 5IN1 LAVEND.38,6G BUC 5 7012680 FINO LAVETE MULTIFUNCT.3BUC SET 3 7047317 SET MATURA MARTA CU COADA SI FARAS BUC 1 7028327 GALEATA DREPT.15 L CU STORCATOR ST2792 BUC 1 7050311 MOP BUMBAC 250 GR COLOR ROSU BUC 1 7037235 COADA LEMN BUC 1 7020419 CAPCANA PLASTIC SOARECI 2BUC BUC 1 7028759 SACI MENAJ 240L 10/SET SUPER REZISTENTI SET 2
- Număr anunț
- DA26963835
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA TG. CARBUNESTI (CUI 4898681)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 820,44 RON
- Valoare atribuită
- 820,44 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.