Atribuită Cumpărare directă

Servicii pirotehnice joc de artificii cu durata 12 minute, ce vor fi trase de pe podul Sfanta Maria din Orasul Cernavoda. Spectacolul va avea diferite forme, culori, artificiile vor fi trase si de la o mai mare inaltime. Durata va fi de o zi in noaptea de Revelion la trecerea dintre anii 2020-2021. Prezenta reprezinta comanda ferma a achizitorului, nefiind necesara incheierea unui contract.

Număr anunț
DA27013235
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
VLANIC BRB PYRO SRL (CUI 38385397)
Cod CPV
92360000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat