Atribuită Cumpărare directă

switch 16p

Număr anunț
DA27026716
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC DUNAREA (CUI 3126934)
Furnizor / câștigător
OVIDCOMP SRL (CUI 13747173)
Cod CPV
32412110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
474,79 RON
Valoare atribuită
474,79 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

474,79 RON

din 474,79 RON estimat