Atribuită Cumpărare directă

- AUTOTURISM, DAEWOO NUBIRA înmatriculat cu nr. B-11-WMM, Cap cilindrica/putere - 1598 / 78 nr locuri/ Masa max aut -5 / 1720 kg Valabilitate 12 luni in perioada 04.01.2021 până la: 03.01.2022 Prima de asigurare RCA= 506.14 RON Mod de plata= integral

Număr anunț
DA26980943
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506,14 RON
Valoare atribuită
506,14 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

506,14 RON

din 506,14 RON estimat