Atribuită
Cumpărare directă
Insititutia noastra doreste contractarea serviciilor de asistenta software si retea pentru echipamentele informatice din cadrul institutiei. In prezent exista un numar de 79 calculatoare si laptop-uri si 45 de imprimante. Serviciile se vor presta pentru o perioada de 6 luni. Daca sunteti interesati, va rugam sa transmiteti oferta la sediul institutiei noastre in plic inchis avand mentionat pe acesta denumirea obiectivului prezentei proceduri si denumirea societatii. Oferta va cuprinde: formular de oferta din care sa rezulte: denumirea obiectivului, durata de prestare a serviciilor si valoarea acestora. Anexam la prezenta modelul formularului de oferta, precum si modelele diferitelor tipuri de declaratii ce trebuiesc completate.
- Număr anunț
- DA26971373
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- MAG-GEO CLEAN S.R.L. (CUI 40408735)
- Cod CPV
- 72611000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.700 RON
- Valoare atribuită
- 5.700 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.