Atribuită Cumpărare directă

Detergent sanitar, extrem de concentrat, pentru uz zilnic si periodic; Combina eliminarea excep?ionala a depunerilor de calcar, urmelor de urina ?si a depunerilor de sapun, emulsionând excelent urmele de grasime ?si murdaria; Cu o tehnologie de parfumare de durata, ce ataca s?i ?tine sub control mirosul de urina; Ambalare: bax 2x5l Detergent super umectant pentru curatarea suprafetelor si geamurilor, extrem de concentrat; Compatibilitate excelenta cu materialele pe care este utilizat, previne deteriorarea suprafetelor; Formula care nu lasa urme; Elimina murdaria rapid; Eficient în concentratii mici (de la 0,25%) pentru a reduce costurile de curatare; Ambalare: bax 2x5l

Număr anunț
DA27014278
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.125,80 RON
Valoare atribuită
14.125,80 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.125,80 RON

din 14.125,80 RON estimat